En uygun sağlık sigortası teklifleri için, aşağıdaki formu doldurun.

Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ile anlaşmalı hastanelerde sosyal güvencesi olan kişilerin özel hastanelerde aldıkları hizmetin farkını ödeyen bir sağlık sigortası türüdür. Yılda 8-11 defa ayakta muayene ile beraber tüm tahlillerinizi ücretsiz yaptırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası yatarak tedavilerinizi limitsiz olarak karşılamaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tedavi Teminat Neleri Kapsıyor ?

Başlangıç tarihinden 3 ay sonra aktif olan olan tamamlayıcı sağlık sigortası acil hasta girişlerinde bu süre önemli değildir.

Yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz ile koroner anjiyografi gibi müdahaleler de bu teminata dahildir.

Evde Bakım Teminatı

Suni Uzuv Teminatı

Tıbbi Malzeme Teminatı

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Teminatları Neleri Kapsıyor?

Bu sigorta size 8-11 adet muayane hakkı tanımaktır. Bu sayı anlaştığınız sigorta şirketine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca, tahliller, tıbbi tetkikler, teşhis ve tanı koyma gibi süreçler de bu teminata dahildir. Aynı doktor tarafından yapılan, birbirinin devamı olan muayeneler ve tetkikler yıllık muayene hakkınızdan sadece 1  hak eksiltir. Başka bir doktorla tedavinize devam ederseniz 10 günlük süre içinde yapılan hastane ziyaretlerinde muayene hakkınızda bir eksilme olmaz. Branşlar arası sevk durumunda ise fazladan bir muayene hakkınız 1 daha eksilmiş olur.

 

×

Merhaba

Sigorta teklifleri için  0532 640 55 47 nolu numarayı arayabilirsiniz.

× Whatsapp Destek