En uygun işyeri sigortası teklifleri için, aşağıdaki formu doldurun.

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri Sigortası; İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

Teminat altına alınabilecek iş yerleri

Satış Yerleri, Atölyeler, Depolar,Fabrikalar, İmalathaneler, Ambar ve Ardiyeler Özellik Arzeden Yerler

İşyeri Sigortası Teminatları Nelerdir?

İş yeri sigortası teminatları şirketlere göre farklılık gösterebilir, teminatları ihtiyaçlar dahilinde sigortacınız ile belirleyebilirsiniz, belli başlı teminatlar aşağıdaki gibidir;

Yangın, Yıldırım, İnfilak Teminatı,
İzolasyon yetersizliğinden kaynaklanan dahili su hasarları,
Deprem
Makine Kırılmaları
Hırsızlık
Nakit para ve kıymetli evrak kayıpları

Ek prim ödeyerek aşağıdaki teminatları da poliçenize ekleyebilirsiniz.;

Deprem ve Yanardağ Püskürmesini, Dolu, Sel ve Su Baskınını, Cam Kırılmasını, Taşınan Para, Emniyeti Suistimal, 3. Şahıs Sorumluluk, İşveren Sorumluluk, Tamirhane Sorumluluk, Otopark Sorumluluk, Asansör Sorumluluk, Ferdi Kaza, Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz Hasarlarını da ek prim ile teminat altına alabilirsiniz.

İşyeri sigortası fiyatı alırken fiyatların farklı çıkmasının nedenleri; sigorta şirketinin poliçeye eklediği teminatlardan kaynaklanmaktadır. Bu noktada tekliflerde verilen cam kırılması teminatı, hırsızlık sigortası teminat bedelleri veya iş yerinde oluşan ekstra hasarlar için verilen ek teminatlar olup olmadığına bakmak gerekir. Primi düşük olan poliçeler iş yerinizi tam olarak korumuyor olabilir. Bu nedenle teminatları iyi incelemeniz gerekmektedir. Poliçe aşamasında sigortaya dahil olan teminatları dikkatli bir şekil de incelemezseniz eğer ki hasar anında zor durumda kalabilirsiniz.

İş yeri sigortası yaptırın , emeklerinizi korumaya alın.

×

Merhaba

Sigorta teklifleri için  0532 640 55 47 nolu numarayı arayabilirsiniz.

× Whatsapp Destek