En iyi nakliyat sigortası teklifleri için, aşağıdaki formu doldurun.

İşyeri Sigortası

Nakliyat Sigortası bir malın taşınması bir yerden başka bir yere taşınması sırasında ortaya çıkabilecek muhtemel kayıp ve hasarları güvence altına alan bir sigorta türüdür.Böylelikle yol boyunca yükünüz hakkında endişelenmenize gerek kalmaz Nakliyat Sigortası sayesinde içiniz rahat olur ve taşıma esnasında oluşabilecek kazalara karşı alınan bu önlem hem taşıma firması için hem de alıcı için rahat bir nefes alma fırsatı sunar.

Nakliyat çok stresli bir iş. Özellikle iş ev taşımaya geldiğinde çok yorucu ve dikkat isteyen bir hale dönüşürüz. Özel eşyalarınızın ve mallarınız koruması için yardım almanızı tavsiye ederiz .Nakliyat firmaları sizin günlerce uğraşacağınız paketleme ve toplanma işini sadece bir gün içinde halleder. Taşınacak olan eşyaları ambalajlama teknikleri ve paketlemeyle yaptıkları için kişilerin eşyalarına zarar gelmesi önlenir.

Emtea Nakliyat Sigortası

Kara, deniz, hava ve demir yoluyla  taşınmakta olan her türlü yükün, taşınma sırasında karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden kaynaklanabilecek zarara  teminat sağlamaktadır.
Emtia nakliyat sigortasında, sigorta sahibinin kasıtlı hareketlerinden doğan zararlar, olağan akma, fire, aşınma ya da  yıpranmadan kaynaklı hasarları, malların kendi kusuru veya ambalaj yetersizliğinden kaynaklanan hasarlar karşılanmamaktadır.
 Emtia nakliyat sigortası her sefer için tek tek  yapılmakta, devamlı sevkıyat yapan şirketler için abonman hizmetleri sunulmakta ve sefer bilgilendirmesi, geç bildirim, ihmal gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır.Emtia nakliyat sigortasında sigortalı, tedbirli davranmak ve naklettirdiği malların korunması için kendine düşen önlemleri almakla yükümlüdür. Ayrıca, taşınacak mallarla ilgili olarak sigortacıya verilecek bilgilerin taşıma belgelerindeki bilgilerden farklı olmaması gerekir.

Nakliyat Sigortalarının uygulamasında sigortalı ve sigortacı tarafından gerekli bilgi ve verilerin eksiksiz ve özellikle zamanında temin edilmesi ve eksiksiz olması oldukça önemlidir. Buda nakliyat sigortalarının iyi bilinmesi ile ilgilidir.

Nakliyat Sigortaları vadeleri aylık veya yıllık ifadelerini kullanmak yanlış olur. Bu sigorta türünde vade ; seferin başlangıç noktasından hareketiyle başlar,mal varış noktasına ulaştığında vade son bulur. Bu süresinin belirli bir limiti yoktur.Bir gün de olabilir bir ay da. Bu durumda verilen teminat malın seferde bulunduğu her aşamada yürürlüktedir.

Bu sigorta türüyle birlikte özel yada kurumsal nakliyat işlemlerinizde güvence sağlamış olası hasarlara ve muhtemel zarardan hem malınızı hem personelinizi korumuş olursunuz.

×

Merhaba

Sigorta teklifleri için  0532 640 55 47 nolu numarayı arayabilirsiniz.

× Whatsapp Destek